Naujienos

VASAROS STOVYKLA „GAMTA – MŪSŲ NAMAI“

     2019 m. liepos 2-8 dienomis 4 Kretingos rajono vaikai, kartu su Joniškio, Rokiškio ir penkių Latvijos miestų stovyklautojų grupėmis, poilsiavo Rokiškio rajono kaimo turizmo sodyboje „Vieversynė“. Stovykla „Gamta – mūsų namai“ organizuota iš projekto „Socialinių paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimas Vidurio Baltijos regione“.
      Stovykloje turiningai praleidome laiką. Dalyvauta linksmose, pramoginėse veiklose, kurias stovyklautojai atliko komandomis, pasitelkdami savo kūrybą ir išmonę.

Apsilankymas Paupio sporto aikštyne

       Dienos veiklos vaikai pirmą kartą apsilankė Paupio sporto aikštyne. Šis aikštynas yra įkurtas sporto entuziasto Raimondo Puškoriaus ir savivaldybės dėka.
      Aikštyne yra kelios futbolo aikštės, daug sportinių treniruoklių, tinkamai prižiūrima aplinka. Vaikai buvo labai nustebę visa tai pamatę.
      Diena pasitaikė labai karšta, tad susiradę pavėsingą vietą, vaikai žaidė įvairius ramesnio pobūdžio žaidimus. Tai buvo disko  mėtymas, žaidimas ,,orinukas“, kamuolio gaudymas su užduotimis.

IŠVYKA PRIE JŪROS

       Vasara - kelionių ir pramogų metas. Todėl, nusistovėjus šiltiems orams, Dienos veiklos tarnyba savo vaikams suorganizavo išvyką prie jūros. Vaikai buvo gerai nusiteikę, nes išvykos jau seniai laukė.
       Buvimo prie jūros metu vaikai daug maudėsi, išdykavo. Ant drėgno jūros smėlio statė svajonių pilis, tvirtoves, mėgavosi geru oru ir šiltu jūros vandeniu.
      Vaikams buvo organizuota daug žaidimų vandenyje ir ant kranto. Mergaitės šokinėjo ,,klasę“, žaidė badmintoną, žaidimus su kamuoliu, o berniukams labiau patiko statyti pilis ir tvirtoves.
 

Pasibaigė mokymai „Socialinių darbuotojų ir klientų santykių gerinimas“

       Kretingos socialinių paslaugų centras, vykdydamas projektą „Integrali pagalba senyvo amžiaus ir neįgaliems asmenims Kretingos rajone“, 2019 metų balandžio 17-18 dienomis organizavo socialinių darbuotojų padėjėjų ir slaugytojų padėjėjų bei kineziterapeuto mokymus tema „Socialinių darbuotojų ir klientų santykių gerinimas“. Šiuos mokymus vedė VšĮ Socialinių inovacijų centro lektorė Indrė Makaraitė. Kvalifikacijos kėlimo seminare dalyvavo 20 darbuotojų.