LIEPOS PIRMĄJĮ SEKMADIENĮ MINIMA GLOBĖJŲ DIENA

KRETINGOS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS

Švęskime globėjų dieną

 

Kiekvieną pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Šią datą 2017 metais Lietuvos Respublikos Seimas įrašė į Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatymą. Artėjančios šventės proga sveikiname visus globėjus, įtėvius ir dėkojame Jums už suteiktą galimybę tėvų globos netekusiems vaikams turėti šeimą, pajusti meilę, rūpestį, saugumą, vėl iš naujo patikėti suaugusiųjų pasauliu. Ačiū už Jūsų gerumą ir dideles širdis, ačiū, kad esate.

Šiais metais visą savaitę nuo birželio 29 iki liepos 5 dienos Globėjų diena bus aktyviai pažymima visoje Lietuvoje. Kretingos socialinių paslaugų centro globos centras prisideda prie šios iniciatyvos ir kviečia visuomenę atkreipti dėmesį į vaikų globą ir įvaikinimą, pamąstyti apie savo pačių galimybes globoti ar įvaikinti, palaikyti jau esančias globėjų šeimas.

Birželio 29, 30, liepos 3 dienomis, nuo 9 iki 16 valandos visus besidominčius vaikų globa ir įvaikinimu prašome atvykti į Atvirų durų dienas Kretingos socialinių paslaugų centre, adresu Klaipėdos g. 133 C, Kretinga.

Globos centras liepos 1 dieną, 15 valandą, kviečia globėjus, įtėvius ir jų šeimose augančius vaikus visiems kartu praleisti popietę Kretingos dvaro saldaininėje, adresu Vilniaus g. 41, Kretinga, pasivaišinti pačių pasigamintais saldumynais ir maloniai pabendrauti tarpusavyje.

Liepos 5 dieną, 10:30 val., visus kviečiame į Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčią dalyvauti Šv. Mišiose, aukojamose už globėjus ir įtėvius.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir pasidalinti šia žinia su kitais.