PADOVANOKITE VAIKUI ŠEIMĄ

 

Vaiko globa ar įvaikinimas – tai ypatinga dovana, suteikianti tėvų globos netekusiam vaikui laimingą vaikystę ir galimybę augti sveikoje, saugioje, mylinčioje aplinkoje. Jei manote, kad Jūsų namuose atsirastų vietos vaikui, kur jis galėtų grįžti susidūręs su pavojais ar netikėtumais, būtų nuramintas, gautų palaikymą, padrąsinimą, – Kretingos socialinių paslaugų centras kviečia Jus tapti budinčiais globotojais, globėjais ar įtėviais. Mes nuolat ieškome ir rengiame:
•    nuolatinius ir laikinuosius globėjus vaikams,
•    įtėvius,
•    budinčius globotojus.
Šiuo metu globėjų šeimų ieškome Vaikų globos (rūpybos) tarnyboje gyvenantiems aštuoniems vaikams : trims mergaitėms, gimusioms 2005 ir 2003 metais bei penkiems berniukams, gimusiems 2003, 2006, 2012 ir 2007 metais.
Jei nenorite ar negalite globoti, tačiau norite prisidėti prie globos namuose augančių vaikų gerovės, esate kviečiami priimti vaikus laikinai svečiuotis. Ši savanoriška globa - tai pastovūs trumpalaikiai suplanuoti susitikimai savaitgaliais, švenčių ar vaiko atostogų metu su globos institucijoje augančiu vaiku. Vaikui, kurio ryšiai su šeima ir giminaičiais nutrūkę, tokia draugystė yra labai svarbi, nes jis gali svečiuotis šeimos aplinkoje ir matyti kitokį šeimos modelį, nei matė, augdamas su biologiniais tėvais. Susiruošėte su šeima į koncertą ar tiesiog pasivaikščioti į parką? Eilinis jūsų savaitgalis įgautų visai kitą prasmę, jei kartu pasiimtumėte ir vaiką iš globos namų. Savaitgalio globa kartais tampa gražių istorijų pradžia.
Dėl išsamios informacijos, individualių konsultacijų ar paslaugų poreikio kviečiame kreiptis į Kretingos socialinių paslaugų centro socialines darbuotojas (globos koordinatores):
Astą Sakalauskienę, tel. (8 67) 575261, el. p. asta.sakalauskiene@spc.kretingos.lt 
Liną Rimkuvienę, tel. (8 67) 174477, el. p. lina.rimkuviene@spc.kretingos.lt  
Birutę Daukšaitę, tel. (8 62) 688667, el. p. birute.dauksaite@kretinga.lt